Indeks Herbów

Indeks znaków klubowych okręgu krośnieńskiego według lig (stan na sezon 2019/2020)

Zachęcam do przeczytania artykułu o logach krośnieńskich klubów, gdzie swoją opinię wyraził specjalista w dziedzinie znaków sportowych Jakub Malicki z PolskieLogo.net

VI Liga

ekoball sanok

Ekoball Sanok

Karpaty Krosno

partyzant targowiska

Partyzant Targowiska

Okręgówka

Arłamów Ustrzyki Dolne

Brzozovia

Cosmos Nowotaniec

Czarni Jasło

Iskra Przysietnica

Kotwica Korczyna

LKS Czeluśnica

LKS Skołyszyn

Markiewicza Krosno

Nafta Jedlicze

Przełęcz Dukla

Przełom Besko

Start Rymanów

Tempo Nienaszów

Wisłok Sieniawa

Zamczysko Odrzykoń

A klasa

Beskid Posada Górna

Bukowianka Bukowsko

Cisy Jabłonica Polska

Czardasz Osiek Jasielski

Gaudium Łężyny

Górnik Grabownica Starzeńska

Górnik Strachocina

Grabowianka Grabówka

Haczovia Haczów

Huragan Jasionka

Huragan Zarzecze

Iskra Iskrzynia

Iwonka Iwonicz

Karpaty Klimkówka

LKS Długie

LKS Golcowa

LKS Lubatowa

LKS Lubatówka

LKS Płowce Stróże Małe

LKS Wesoła

LKS Zarszyn

Lotniarz Bezmiechowa

Orzeł Bażanówka

Orzeł Bieździedza

Orzeł Faliszówka

orzeł lubla herb

Orzeł Lubla

Osława Zagórz

Ostoja Kołaczyce

Płomień Zmiennica

Polonia Kopytowa

Remix Niebieszczany

Sanovia Lesko

Sobniów Jasło

Sparta Osobnica

Szarotka Nowosielce

Szarotka Uherce

Victoria Kobylany

Victoria Pakoszówka

Wisłoka Błażkowa

Beskid Posada Górna

Wisłok Krościenko Wyżne

Zamczysko Mrukowa

Zorza Łęki Dukielskie

B Klasa

Bieszczady Jankowce

Błękitni Jasienica Rosielna

Błękitni Żeglce

Burza Rogi

LKS Czaszyn

Dębowczanka Dębowiec

Dwór Kombornia

Florian Rymanów Zdrój

Gabry Łukowe

GKS Team 17

Guzikówka Krosno

Iskra Wróblik Szlachecki

Iwełka Iwla

JKS Jasionów

Jasiołka Hankówka Brzyszczki

Jasiołka Jaśliska

Jasiołka Świerzowa

Jutrzenka Jaćmierz

Juventus Poraż

KS Szczepańcowa

Liwocz Brzyska

LKS Brzezówka

LKS Głębokie

LKS Głowienka

LKS Górki

LKS Górzanka

LKS Hłudno

LKS Izdebki

LKS Łęki Strzyżowskie

LKS Moderówka

LKS Odrzechowa

LKS Olszanica

LKS Pisarowce

LKS Trześniów

LKS Warzyce

LKS Wzdów

LKS Czaszyn

Lotnik Ustjanowa

Nafciarz Bóbrka

Nafta Chorkówka

Nelson Polańczyk

Nowy Dwór Makowiska

Dragon Nowy Glinik

Nurt Potok

Orion Pielnia

Orkan Markowce

Orły Jabłonka

Orzeł Milcza

Orzeł Pustyny

Otryt Lutowiska

Piastovia Miejsce Piastowe

Pionier Średnia Wieś

Pogórze Srogów Górny

Rędzinianka Wojaszówka

Rotar Węglówka

Sokół Domaradz

Standard Święcany

Tajfun Łubno Szlacheckie

Tęcza Zręcin

ULKS Czerteż

Victoria Dobieszyn

Victoria Niebocko

WIKI Sanok

Wisłoka Niegłowice

Wisłoka Nowy Żmigród

Wrzos Krempna

Zalew Myczkowce

Zorza 03 Łubienko

Zryw Dydnia