Najdłużej pracujący trenerzy w T-Mobile Ekstraklasie cz. II

Prawie 3 miesiące minęło od mojego pierwszego zestawienia najdłużej pracujących trenerów w naszej lidze. Od tego czasu duuuuuużo się zmieniło. Nadal miano chłopa nie do ruszenia nosi Adam Nawałka i nie ma się co dziwić bo bronią go wyniki. Od wczoraj w Ruchu Chorzów nie pracuje już Jacek Zieliński, a ze Slavią Praga łączony jest mój ulubieniec Stanislav Levy. Do pierwszej trójki wskoczył szkoleniowiec Widzewa, a wypadł z niej były już trener Korony Kielce Leszek Ojrzyński.

ADAM NAWAŁKA (Górnik Zabrze) – 23 grudnia 2009 r.
MARCIN BROSZ (Piast Gliwice) – 15 czerwca 2010 r.
RADOSŁAW MROCZKOWSKI (Widzew Łódź) – 24 czerwca 2011 r.

Mariusz Rumak (Lech Poznań) – 27 lutego 2012 r.
Jan Urban (Legia Warszawa) – 30 maja 2012 r.
Wojciech Stawowy (Cracovia) – 11 czerwca 2012 r.
Stanislav Levy (Śląsk Wrocław) – 3 września 2012 r.
Dariusz Wdowczyk (Pogoń Szczecin) – 20 marca 2013 r.
Czesław Michniewicz (Podbeskidzie) – 22 marca 2013 r.
Ryszard Tarasiewicz (Zawisza) – 27 kwietnia 2013 r.
Michał Probierz (Lechia) – 4 czerwca 2013 r.
Franciszek Smuda (Wisła) – 11 czerwca 2013 r.
Piotr Stokowiec (Jagiellonia) – 17 czerwca 2013 r.
Adam Buczek (Zagłębie) – 30 lipca 2013 r.
Dariusz Fornalak (Ruch) – 16 września 2013 r.
– –