Puchar Polski z pochwałą dla Związku!

Rozgrywki okręgowego Pucharu Polski wkraczają w decydującą fazę. Na placu boju pozostało już tylko 8 najlepszych ekip. Do ćwierćfinału dotarli wszyscy nasi przedstawiciele z III i IV ligi oraz trzy drużyny z okręgówki i jedna z B klasy.

Widoczny progres

Dobrze się stało, że OZPN w końcu zrobił coś w kierunku ratowania upadających w naszym okręgu rozgrywek. Przymuszenie do OBOWIĄZKOWEGO udziału w Pucharze Polski 16 drużyn z okręgówki sprawiły, że do rozgrywek wróciły emocje nie tylko poprzez zwiększenie ilości uczestników, ale też, a może przede wszystkim te czysto sportowe.
Z gry zrezygnowała tylko Grabówka w III rundzie dając walkowera Pisarowcom.

Drabinka okręgowego Pucharu Polski w krośnieńskim wygląda już nieźle, ale o rewolucji jeszcze mówić nie możemy. Jest postęp i za to tu i teraz oficjalnie CHWALĘ OZPN KROSNO.

Emocje w ćwierćfinałach

A kogo zobaczymy w ćwierćfinałach?

KARPATY KROSNO 
COSMOS NOWOTANIEC – obrońca trofeum
LKS PISAROWCE
PRZEOM BESKO
ISKRA PRZYSIETNICA
ORZEŁ FALISZÓWKA
PARTYZANT TARGOWISKA
WISŁOKA NIEGOWICE

Mieszanka wybuchowa. Sensacyjna Wisłoka wydaje się być w tym gronie prawdziwym kopciuszkiem, jednak w obecnej edycji PP pokazała, że stać ją na wiele.

Faworyt

W kim upatrywać faworyta tegorocznej edycji? W Dukli swoją siłę pokazał Karpaty. Widać, że trzecioligowiec traktuje puchar poważnie i jest niezaprzeczalnie faworytem.
Na pewno broni nie złoży obrońca tytułu Cosmos Nowotaniec. Chrapkę na puchar mają także Pisarowce, a już na pewno nieobliczalne Niegłowice. 
Z niecierpliwością czekam zatem na losowanie par 1/4 PP.

2 Komentarzy

  1. Pary dawno wiadome…

  2. to nie masz na co czekac bo pary juz rozlosowane 😀

Comments are closed.