TOP6 2018, czyli najchętniej czytane posty w minionym roku

1. ZIMOWY TRENING PIŁKARZA AMATORA

Ostatni jak do tej pory post z serii porad dla piłkarzy amatorów, cieszył się wśród czytelników RomanOwo największą popularnością w 2018 roku. Jak trenować w zimie, w czym trenować i co daje zimowy trening, to najważniejsze pytania, na jakie odpowiedzi znajdziecie w powyższym poście.

2. CO NAS CZEKA W NOWYM SEZONIE?

Sierpniowy post, w którym analizuję składy poszczególnych lig i wskazuję faworytów, uplasował się w rankingu najchętniej czytanych postów na drugim miejscu, co jest dla mnie lekkim zaskoczeniem. Potwierdziło się, że lubicie czytać dywagacje o możliwościach i szansach poszczególnych drużyn, bo w poprzednich latach również chętnie czytaliście podobne wpisy.

3. TRENERZY NA PODKARPACIU

Ukończenie kursu trenerskiego skłoniło mnie do analizy sytuacji związanej z liczbą renerów na podkarpaciu. Post w ramach ciekawostki ukazuje rzeczywiste dane, dotyczące liczby licencjonowanych szkoleniowców. Wprawdzie na ta chwilę wpis jest już nieaktualny, bo od pory jego publikacji wielu nowych trenerów otrzymało uprawnienia, ale może być fajnym punktem odniesienia.

4. NA PRZEKÓR WSZYSTKIEMU PRZEĆ DO PRZODU – MATEUSZ ŚLUSARCZYK

Opublikowany w grudniu wywiad z członkiem reprezentacji Polski w amp futbol, przebojem wdarł się do rankingu. Mateusz opowiada o przygodzie z tą specyficzną odmianą piłki nożnej, o swoich planach na przyszłość i obecnej sytuacji. Przyjemnie się rozmawiało z (mam nadzieję) przyszłym reprezentantem Polski i co widać po wynikach, przyjemnie się czyta.

5. DIETA PIŁKARZA AMATORA

Mój pierwszy post z poradami dla piłkarzy amatorów, mimo iż światło dzienne ujrzał w na początku 2017 roku, nadal cieszy się dużą popularnością. Co ciekawe, jak pokazują statystyki, chętnie czytają go również kobiety. Dzięki współpracy przy tworzeniu ze specjalistą Panią mgr Małgorzatą Berkowicz z Aaron Natura post jest rzetelny i bardzo pomocny. Zachęcam do częstego wracania do tematu diety, ponieważ jest ona ważnym aspektem uprawiania amatorskiego sportu, jednak zbyt często pomijanym i lekceważonym.

6. STRZELAJĄ AŻ MIŁO, CZYLI ŚWIETNIE ZAPOWIADAJĄCY SIĘ SEZON

Ostatnie miejsce w moim rankingu zajął niepozorny wpis, analizujący liczbę strzelonych goli w krośnieńskich ligach na początku sezonu 2018/2019.