Jakie urządzenie dla kuriera?

Praca dostawcy paczek, to coś więcej niż dowożenie ich pod wskazany adres. Wszystko zaczyna się od odpowiedniego zeskanowania kodów umieszczonych na paczkach. Wtedy kurier wprowadza do urządzenia adres, na który należy dostarczyć przesyłkę. Ważne jest, aby wybrać dla swoich pracowników odpowiedni smartfon. Sprawdź, jakie urządzenia są polecane w 2021 roku.

Datalogic Memor 10 – smartfon biznesowy

Zaprojektowany został tak, aby spełniać wymagania w najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstwach. Dedykowany jest do handlu detalicznego i hurtowego, do logistyki oraz różnego rodzaju produkcji. Łączy w sobie technologie, które możemy spotkać na co dzień w smartfonach z wydajnym silnikiem i wysoką wytrzymałością konstrukcji. Możemy ładować go bezprzewodowo, bateria jest całkowicie wymienna w razie potrzeby a funkcje, jakie w nim znajdziemy to między innymi: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, czy 4G (LTE). Posiada skner IMAGER 2D, ekran dotykowy, wydajny procesor oraz USB.

Zebra zd420d – wydajna drukarka do magazynu

Praca kuriera zaczyna się na magazynie. Aby usprawnić pracę i dostarczanie paczek, firmy kurierskie oznaczają paczki specjalnymi etykietami. Do ich wydrukowania służą dedykowane drukarki. Jedną z nich jest zebra prezentowana przez nas. Oferuje rozdzielność druku na poziomie 203 dpi lub 300 dpi, maksymalną szerokość wydruku 104mm oraz interfejs USB, RS232 i Ethernet. Kody, jakie drukuje to:

  • Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- lub 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code
  • Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec.

Zebra zt420 – półprzemysłowa drukarka etykiet

Kolejną propozycją na magazyn jest Zebra ZT420. Jest to wysoce wydajna drukarka, która doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszym magazynie, jak i dużym centrum logistycznym. Posiada duży kolorowy wyświetlacz i prosty w obsłudze interfejs graficzny – dzięki temu, wszyscy z kadry opanują jej obsługę. Języki programowania, jakie oferuje to EPL i ZPL, dzięki czemu ułatwi to migrację z innych drukarek.